CSFD.cz - Petr Srna
OSOBNOSTI.CZ - Petr Srna

Jakub Holý

Petr pro náši společnost moderoval večírek, který i díky jeho přispění zůstal a ještě dlouho zůstane nezapomenutelným. Profesionalita, zábavnost, akčnost a pohotovost - skvělé kvality, které tento moderátor má a vřele bych ho doporučil. Jakub Holý Marketing & PR Specialist PlayStation Czech Republic, Slovakia and Hungary

21. říjen 2014

Jarmila Sramkova CCL

Petr moderoval nami zajistovanou party v ramci akce PlayStation Nation 2014 a podal vyborny vykon, ktery prispel ke klientovu hodnoceni - "byla to party roku". Vic asi netreba dodavat:-)

16. říjen 2014

Jan Kretchner

Co říkáte na tento článek: http://www.divadelni-noviny.cz/pristi-stanice-stop

Odpověď :
Dobrý den Honzo, těžko to mohu nějak hodnotit. Neviděl jsem toto představení.
Samozřejmě mě to trochu znepokojuje. Škola by měla být profesním příkladem a nikoliv cenzůrou.
Tak snad se brzy situace vyřeší k co největší spokojenosti obou stran..
S pozdravem Petr :)

10. listopad 2013

Petr Klokočka - jednatel PÁRTY KLOKOČKA ...

S Petrem Srnou mam ty nejlepší zkušenosti. Je součástí našeho externího týmu spolupracovníků a vždy jsem se na něj mohl spolehnout, což v této oblasti je velmi důležitá vlastnost. Současně nemá nos nahoře, i když je moderátor a umí pomoci i rukama a ne jen pusou, jako někteří. :-) Naše agentura ho bude určitě i v budoucnu využívat, neboť i jeho moderátorské schopnosti jsou na vysoké urovni a to je je právě to co potřebujeme.

24. květen 2013

Luke

...Ve Filumeně Marturano úchvatný výkon - díky.

01. květen 2013

Gymnázium Mimoň - Káťa

Ahoj všichni, zastupuji Gymnázium Mimoň a myslím, že mohu mluvit za všechny a říct: "LÍP JSME SI VYBRAT NEMOHLI!". Petr nám minulý víkend moderoval maturitní ples a nemůžeme si na nic stěžovat. Byli jsme nadmíru spokojeni, a proto pokud o Petrovi (jako o moderátorovi) uvažujete, neváhejte! Nebudete litovat. Ples dopadl na jedničku. Děkujeme! :)

29. březen 2013

Kon-takntní večírek - Klára

Petr mi velmi pomohl s organizací a zejména moderováním prvního Kon-taktního večírku. Jeho chuť do této akce byla povzbudivá a motivující i pro účinkující, kteří se díky němu cítili jako v příjemné "domácí atmosféře". Byl pohotový a vtipný, pauzy během přestaveb či zvučení ihned vyplnil, jen mě nemusel stále oslovovat zdrobnělinou, kterou nemám ráda :))

26. únor 2013

Zuzana

Na jar tento rok nam Peter moderoval prvy krat akciu v Bratislave. Klient bol spokojny a to je najlepsia referencia. Oslovili sme ho aj druhy krat moderovat akciu v lete na Seci. Klient opat spokojny. Vieme, ze ho oslovime znovu. Je to mlady moderator, ktory zvladne bez problemov 200 osob, zabavi, zaujme - mozno lepsie ako akakolvek celebrita:)

13. září 2012

Festival Banát - Štěpán Slaný

Na Petra jsem dostal tip, když jsem začal připravovat festival v Banátu, po rychlém úvodním jednání mě velmi překvapilo petrovo nadšení z této neziskové akce, které ho provázelo jak celou přípravou, tak především celým průběhem. Protože jsme festival připravovali poprvé, využili jsme jeho zkušeností z reklamy a PR a i díky jeho práci se nám podařilo festival dotáhnout do úspěšného konce. Cením si především jeho organizační schopnosti, které byly na tomto "syrovém" festivalu velmi potřebné. O jeho moderátorských vlastnostech se ani nemusíme bavit, je to profesionál.

04. září 2012

Linda

Na Péťu jsme narazili úplnou náhodou, když jsme si vybírali moderátora na náš maturitní ples. Musím říct, že ač jsme měli očekávání a požadavky nadprůměrné, Péťa předčil vše, co se dalo! Dokázal bezvadně improvizovat, bavit lidi, vyhecovat je při dražbě a tak velkou část zisku připisujeme i jemu. Poštěstí-li se mi ještě někdy pořádat nějakou akci, jiného moderátora, a nejen já, nebereme!!! :) Jednoduše - skvělý, úžasný, sympatický! Doporučuji, doporučuje, doporučujeme... Fakt!:)

02. březen 2012

Jméno *
Email
Zpráva *
Bezpečnostní kód *
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook